Jak szukać obrazów w Google Grafika?

Google Grafika to narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie zdjęć i grafik w Internecie. Dzięki niemu możemy znaleźć odpowiedni obraz do naszego projektu czy artykułu w zaledwie kilka sekund. W tym artykule przedstawimy kilka tricków, jak skutecznie szukać zdjęć w Google Grafika.

1. Używaj dokładnych słów kluczowych

Podczas wprowadzania słów kluczowych warto skupić się na takich, które najlepiej charakteryzują to, czego szukamy. Im bardziej precyzyjne słowa wpiszemy, tym bardziej trafne będą wyniki wyszukiwania. Jeśli szukamy zdjęcia kotka, warto wpisać dokładnie „kotek” zamiast „zwierzę” czy „czworonóg”.

2. Skorzystaj z narzędzi do filtrowania wyników

Google Grafika oferuje wiele narzędzi pomocnych w filtrowaniu wyników. Możemy wybrać, czy chcemy widzieć tylko zdjęcia kolorowe czy czarno-białe, jakiej wielkości powinny być obrazy, czy maja być animowane, a nawet określić, czy to zdjęcie ma mieć licencję do użytku komercyjnego.

3. Szukaj po podobnych obrazach

Jeśli szukamy zdjęcia bardziej szczegółowego, warto skorzystać z funkcji wyszukiwania po podobnych obrazach. W tym celu wystarczy kliknąć na wybrane zdjęcie, a następnie na ikonę lupy w prawym dolnym rogu. Google wyszuka wtedy wszystkie zdjęcia, które mają podobny styl, kolor czy tematykę.

4. Sprawdź różne źródła

Google Grafika to przede wszystkim narzędzie do wyszukiwania zdjęć w Internecie, ale warto pamiętać, że nie wszystkie zdjęcia są na nim dostępne. Dlatego warto poszukać zdjęć również na innych stronach internetowych lub użyć innej wyszukiwarki obrazów.

Wnioski

Dzięki Google Grafika znajdywanie odpowiedniego zdjęcia na naszą prezentację czy raport nie powinno stanowić już problemu. Należy pamiętać o dokładnym wpisywaniu słów kluczowych, korzystaniu z filtra, a także o poszukiwaniu dzieł nie tylko w Internecie. Pozwoli nam to na znalezienie najlepszego wyobrażenia do naszego projektu.

Tagi
stopka na stronie co powinna zawierac jak wplywa na seo strona internetowa za darmo jak ja zrobic i dlaczego to zly pomysl strona wizytowka dla firmy co to jest i jak ja zrobic strona www dla firmy transportowej jak ja zaprojektowac szablon sklep internetowy jaki wybrac sztuczna inteligencja generuje obrazy jak to wykorzystac tagi na stronie tanie pozycjonowanie stron na co uwazac tani game pass bez karty platniczej lub kredytowej jak aktywowac konto bez subskrypcji techniczne seo co to jest tiktok jak na nim sprzedawac i zarabiac tinder gold jak dziala aplikacja randkowa tlumaczenie slow kluczowych top 5 narzedzi seo ktore chcemy przetestowac w 2022 top 7 wtyczek seo do wordpressa top 9 narzedzi do marketing automation topical authority jak wykorzystac dla seo traffic bot w google analytics sprawdz jak go zablokowac tresci na strone glowna sklepu internetowego triki google wyszukiwanie tworzenie kampanii produktowej pla w google ads instrukcja krok po kroku typy dopasowan slow kluczowych tytuly artykulow jak je pisac przyklady wskazowki uslugi seo usuniecia google search console usuwanie linkow z google jak sie ich pozbyc webinar co to web stories czy warto windows 7 brak uprawnien administratora jak naprawic windows 11 z bledem w systemowym antywirusie jak go naprawic windows 365 co to jest jak dziala system w chmurze azure wlamanie na strone co robic wordpress plik xmlrpc php jak zablokowac wplyw emoji na seo wplyw social media na pozycjonowanie wycena pozycjonowania budzet seo wydarzenia marketingowe w 2022 na ktorych warto byc wykluczajace slowa kluczowe wyszukiwanie glosowe voice search seo wyszukiwanie obrazem w google grafika wyszukiwarka windows 10 jak naprawic yoast seo poradnik zaplecze seo tworzenie i budowa z czego sklada sie proces seo 10 najwazniejszych elementow zdjecia google z limitem danych sprawdz jak zwiekszyc przestrzen w chmurze google